ORGANIZACJA SZKOLENIA

Zajęcia teoretyczne i zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie, na terenie ośrodka.
           W dniu szkolenia proszę przygotować wymagane dokumenty oraz odzież zmienną na zajęcia praktyczne.

ZAPISY
Zapisy na szkolenia przyjmujemy mailowo
lub telefonicznie:
                                91 424 - 41 - 66
                                91 424 - 41 - 67
                                91 424 - 41 - 68

DOKUMENTY:
Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest ZAPISANIE się na szkolenie
Przed szkoleniem otrzymają Państwo wiadomość SMS z prośbą o przesłanie dokumentów niezbędnych do udziału w szkoleniu.

• zdjęcie lub scan wymaganego certyfikatu (w przypadku odnowienia - utacona ważność max do roku czasu),
  • zdjęcie lub scan książeczki żeglarskiej (6m-cy praktyki w ciągu ostatnich 5 lat),
  • dowód opłaty za szkolenie.

Płatności

Opłatę za szkolenie należy dokonać tylko przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:

86 1240 3927 1111 0010 8652 5117

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i nazwisko oraz datę i nazwę szkolenia (w skrócie)
Do ceny szkolenia należy doliczyć opłatę za wydanie certyfikatu w UM - 20,00zł
Nie ma możliwości opłacenia kursu w Ośrodku.

UWAGA
Przed przystąpieniem do szkolenia w OSRM, każdy kursant ma obowiązek wypełnić i podpisać poniższe oświadczenie w trakcie pobytu w OSRM.
Prosimy nie drukować oświadczenia, jedynie zapoznać się z jego treścią.

Oświadczenie kursanta

Zapraszamy serdecznie!