Szkolenie podstawowe kombinowane w zakresie ładunku suchego i zbiornikowców

INFORMACJE WSTĘPNE

Rozpoczęcie szkolenia: w poniedziałek 4.10.2021 godzina 8.00 na ulicy Dębogórska 7/8 sala nr 14. Proszę jednak być trochę wcześniej najlepiej około 7:40 aby wypełnić wszystkie dokumenty.

Oświadczenie

Proszę o zapoznanie się z oświadczeniem http://osrm.am.szczecin.pl/userfiles/2019/MW/Oświadczenie_uczestnika_przeszkolenia.pdfW dniu rozpoczęcia szkolenia każdy z uczestników będzie zobowiązany do jego podpisania.

W celu dopełnienia formalności prosimy mieć ze sobą na szkoleniu:

• dowód osobisty,
  • potwierdzenie opłaty za szkolenie 1500,00zł (jeśli nie zostało wcześniej wysłane na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • potwierdzenie opłaty za egzamin 100,00zł (jeśli nie zostało wcześniej wysłane na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • pendrive (w celu skopiowania materiałów dydaktycznych)
  • komputer (w celu odtworzenia materiałów dydaktycznych z pendrive)
  • długopis
  • maseczkę zakrywającą usta i nos.
Dodatkowo prosimy przygotować:

• odzież zmienną na ćwiczenia pożarowe (bluza z długim rękawem i spodnie z długą nogawką, buty zmienne okrywające całą stopę. Odzież należy przygotować na dzień 6.10.2021r)
  • w dniu egzaminu, tj. w piątek 8.10.2021r wymagany strój galowy.
PŁATNOŚCI

• opłata za szkolenie należy dokonać przed rozpoczęciem kursu – 1500zł
    przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:
    Tytułem przelewu:Kurs ADN +imię i nazwisko
Potwierdzenie zapłaty proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• opłata za egzamin należy dokonać przed rozpoczęciem kursu -100zł
    Przelewem na konto Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie.
    Tytułem: Egzamin ADN + imię i nazwisko

Biuro OSRM czynne od godziny 8:00-15:00