Ośrodek Szkoleniowy Ratownictwa Morskiego jak co roku przeszkolił przyszłych studentów Akademii Morskiej w czasie tzw. kursów kandydackich. Kursy rozpoczęły się 26.08. i trwały miesiąc. Przyszli studenci od rana do wieczora przy wzmożonej pracy Ośrodka nabywali wiedzę potrzebną do pracy na statku. Największym zainteresowaniem cieszyły się praktyczne części szkoleń – skoki do wody, przewracanie tratwy ratunkowej (w czasie Indywidualnych Technik Ratunkowych) oraz przejście w maskach gazowych przez komorę dymową i gaszenie pożarów (w trakcie Ochrony Przeciwpożarowej).

Ośrodek Szkoleniowy Ratownictwa Morskiego dziękuje wszystkim studentom za udział w kursach kandydackich i wyraża nadzieję, iż spędzony u nas czas zapamiętacie pozytywnie, a wiedza nabyta na kursach przyda się w przyszłości.

Zapraszamy serdecznie na pozostałe kursy do OSRM!