Firma KONGSBERG to pracodawca, który bardzo dba o bezpieczeństwo swoich pracowników. Corocznie we wszystkich oddziałach organizowane są firmowe spotkania i szkolenia pod hasłem - KONGSBERG HEALTH, SECURITY and ENVIRONMENT DAY.

W tym roku, 19 września 2019 r.,  Ośrodek Szkoleniowy Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej gościł ponad 100 pracowników szczecińskiego oddziału Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o., którzy pod hasłem ZASADY RATOWANIA ŻYCIA przeszli  krótkie szkolenia w zakresie:

• indywidualnych technik ratunkowych
  • ochrony przeciwpożarowej
  • pierwszej pomocy przedmedycznej

Po przypomnieniu podstawowych  zasad zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia ludzkiego załoga Kongsberga aktywnie uczestniczyła w praktycznych ćwiczeniach. Trenowano obsługę aparatów do resuscytacji, skoki do wody w kombinezonach ratunkowych i gaszenie pożaru. Sporo było przy tym emocji i adrenaliny.

Brawo Kongsberg! To było bardzo udane połączenie rozwoju i integracji pracowników.

Zapraszamy innych pracodawców do korzystania z oferty imprez szkoleniowo-integracyjnych Ośrodka Szkoleniowego Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej w Szczecinie. Proponujemy przygotowanie dostosowanych do potrzeb firmy zajęć  dotyczących ratowania życia połączonych z elementami integracji i rozrywki.