Pracownicy firmy Vela International Marine po raz drugi na kursie Sternika Łodzi Zrzutowej w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej.

Firma Vela International zadowolona z przeprowadzonego niecały miesiąc  temu przez Ośrodek Szkoleniowy Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej kursu Sternika Łodzi Zrzutowej dla jej pracowników, wysłała kolejne chętne osoby do przeszkolenia.
W kursie, który odbył się 27.10.2010, uczestniczyło 5 osób, w tym jedna anglojęzyczna, dlatego też kurs został przeprowadzony w języku angielskim. Ośrodek zapewnił przyjezdnym transport z i na lotnisko oraz hotel, a w czasie kursu catering. Kursanci zostali przeszkoleni przez wykładowcę, który przekazał wiedzę w dostępny sposób.
Dzięki  wysiłkom w nawiązaniu jak najlepszych relacji z firmami w Polsce i zagranicą, udało się już zaplanować kolejny kurs Sternika Łodzi Zrzutowej dla firmy Vela na 3go listopada.