Szanowni Państwo!

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora AMS, od 13.11.2020 do odwołania Ośrodek Szkoleniowy Ratownictwa Morskiego pracuję w systemie pracy zdalnej.

W przypadku, gdy nastąpi potrzeba wizyty w biurze ośrodka (np. odbiór ceryfikatów) uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, celem umówienia dnia i godziny spotkania.

Podjęto również decyzję o wstrzymaniu szkoleń, w których istnieje konieczność odbycia zajęć praktycznych.
W związku z powyższym, do dnia  29.11.2020 wszystkie szkolenia zostają odwołane.

Wyjątek stanowi Szkolenie uaktualniające Ratownika, które w pełni może odbyć się on-line z zachowaniem programu szkoleniowego przewidzianego Rozporządzeniem Ministerstwa.

Pozostajemy  do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 15:00.

Zapraszamy do kontaktu:
- telefonicznie: