Kursant, który robi kurs zintegrowany w zakresie bezpieczeństwa opłaca tylko jeden certyfikat.

ORGANIZACJA SZKOLENIA

Zajęcia teoretyczne odbywają się on line za pośrednictwem Microsoft Teams.
           W dniu szkolenia (max. 15min przed jego rozpoczęciem) na maila otrzymją Państwo link do szkolenia.
Zajęcia praktyczne odbywają się na terenie ośrodka. Proszę zabrać odzież zmienną.

ZAPISY
Zapisy na szkolenia przyjmujemy mailowo
lub telefonicznie:
                                91 424 - 41 - 66
                                91 424 - 41 - 67
                                91 424 - 41 - 68

DOKUMENTY:
Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest ZAPISANIE się na szkolenie oraz przesłanie na adres mailowy

• zdjęcie lub scan wymaganego certyfikatu (w przypadku odnowienia - utacona ważność max do roku czasu),
  • zdjęcie lub scan książeczki żeglarskiej (6m-cy praktyki w ciągu ostatnich 5 lat),
  • dowód opłaty za szkolenie.

Płatności

Opłatę za szkolenie należy dokonać tylko przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:

86 1240 3927 1111 0010 8652 5117

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i nazwisko oraz datę i nazwę szkolenia (w skrócie)
Do ceny szkolenia należy doliczyć opłatę za wydanie certyfikatu w UM - 20,00zł
Nie ma możliwości opłacenia kursu w Ośrodku.

UWAGA
Przed przystąpieniem do szkolenia w OSRM, każdy kursant ma obowiązek wypełnić i podpisać poniższe oświadczenie w trakcie pobytu w OSRM.
Prosimy nie drukować oświadczenia, jedynie zapoznać się z jego treścią.

Oświadczenie kursanta

Zapraszamy serdecznie!