11-03-2020 br. w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego odbędzie się kurs OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ STOPNIA PODSTAWOWEGO UAKTUALNIENIE

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie ważnego świadectwa przeszkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia podstawowego lub świadectwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia podstawowego, które utraciło ważność w okresie nie dłuższym niż rok przed rozpoczęciem przeszkolenia, oraz 6-miesięcznej praktyki pływania odbytej w okresie ostatnich 5 lat przed rozpoczęciem przeszkolenia.

Wymagania na ćwiczenia: odzież zmienna (bluza z długim rękawem i spodnie z długą nogawką, buty kryte)

Początek zajęć o godzinie 8:30 .

Koszt kursu: 170zł + 20,00 zł certyfikat.

Opłatę za kurs należy dokonać przed rozpoczęciem kursu.

• gotówką w kasie (w budynku na Wałach Chrobrego 1-2, kasa czynna w godzinach 10:00-14:00)
  • przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:
OSRM 86 1240 3927 1111 0010 8652 5117

Tytułem przelewu: "NAZWA KURSU " + IMIĘ I NAZWISKO

·         Kartą płatniczą w dniu rozpoczęcia szkolenia w biurze OSRM

Potwierdzenie opłacenia kursu prosimy dostarczyć mailowo do Ośrodka lub przedłożyć w biurze w OSRM przed rozpoczęciem kursu.

W celu dopełnienia formalności prosimy przed rozpoczęciem szkolenia zgłosić się do pokoju nr 3.

Kursant, który odnawia kurs zintegrowany w zakresie bezpieczeństwa opłaca tylko jeden certyfikat.