Nazwa szkolenia

Data szkolenia

Cena szkolenia

Godzina rozpoczęcia szkolenia

Sprawowanie opieki medycznej nad chorym

27-30.01.2020 (4dni)

560zł plus 20zł za wydanie certyfikatu

9:00

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest ukończenie przeszkolenia z zakresu elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej.
Ochrony przeciwpożarowej stopnia wyższego

27-29.01.2020 (3 dni)

340zł plus 20zł za wydanie certyfikatu

8:30

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie świadectwa przeszkolenia w   zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia podstawowego.

Wymagania na ćwiczenia: odzież zmienna (bluza z długim rękawem i spodnie z długą nogawką, buty kryte)
Eksploatacja zbiornikowców do przewozu ropy naftowej i jej produktów stopnia wyższego

28.01-2.02.2020 (6 dni)

1000zł plus 20zł za wydanie certyfikatu

8:30

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie ważnego świadectwa przeszkolenia w zakresie eksploatacji chemikaliowców i zbiornikowców do przewozu produktów naftowych stopnia podstawowego, co najmniej 3-miesięcznej praktyki pływania odbytej na zbiornikowcu do przewozu chemikaliów.

Do certyfikatu wymagane jest jedno zdjęcie.
Ratownik morski uaktualnienie

29.01.2020

200zł plus 20zł za wydanie certyfikatu

8:30

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie ważnego świadectwa ratownika lub świadectwa ratownika, które utraciło ważność w okresie nie dłuższym niż rok przed rozpoczęciem przeszkolenia, oraz 6-miesięcznej praktyki pływania odbytej w okresie ostatnich 5 lat przed rozpoczęciem przeszkolenia.

Do certyfikatu wymagane jest jedno zdjęcie.
Ochrony przeciwpożarowej stopnia wyższego uaktualnienie

30.01.2020

190zł plus 20zł za wydanie certyfikatu

8:30

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie ważnego świadectwa przeszkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia wyższego lub świadectwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia wyższego, które utraciło ważność w okresie nie dłuższym niż rok przed rozpoczęciem przeszkolenia, oraz 6-miesięcznej praktyki pływania odbytej w okresie ostatnich 5 lat przed rozpoczęciem przeszkolenia.

Sprawowanie opieki medycznej nad chorym uaktualnienie

31.01.2020

200zł plus 20zł za wydanie certyfikatu

9:00

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest ukończenie przeszkolenia z zakresu elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej jak również posiadanie ważnego świadectwa przeszkolenia w zakresie sprawowania opieki medycznej nad chorym lub świadectwa w zakresie sprawowania opieki medycznej nad chorym, które utraciło ważność
w okresie nie dłuższym niż rok przed rozpoczęciem przeszkolenia.

1)
      Kartą płatniczą w dniu rozpoczęcia szkolenia w biurze OSRM

2)
      Przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej

OSRM 86 1240 3927 1111 0010 8652 5117

Tytułem przelewu: "NAZWA KURSU " + IMIĘ I NAZWISKO

3)
      gotówką w kasie (w budynku na Wałach Chrobrego 1-2, kasa czynna w godzinach 10:00-14:00)

Dla studentów Akademii Morskiej w Szczecinie przysługuje 30% rabatu od ceny kursu (z ważną legitymacją studencką do wglądu).

Dla absolwentów do roku czasu od ukończenia Akademii Morskiej w Szczecinie przysługuje 20% rabatu od ceny kursu (dyplom ukończenia studiów do wglądu).

Dla pracowników Polskiej Żeglugi Morskiej przysługuje 25% rabatu (oficerowie) i 35% rabatu (załoga podstawowa) .

Dla pracowników Unibaltic przysługuje 10% rabatu od ceny kursu.

Rabaty nie sumują się.

Na kursy należy zapisać się telefonicznie 91 424 41 66, 91 424 41 67, 91 424 41 68, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze ośrodka.