W dniach  16-20 grudnia br. w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego odbędzie się kurs w zakresie sprawowania opieki medycznej nad chorym

Początek zajęć o godzinie 8:30

Warunki przystąpienia do kursu:
Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest ukończenie przeszkolenia z zakresu elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej (prosimy o przygotowanie certyfikatów do wglądu).

Koszt kursu:  560zł+20,00 zł certyfikat.

Opłatę należy dokonać przed rozpoczęciem kursu.

·         gotówką w kasie (w budynku na Wałach Chrobrego 1-2, kasa czynna w godzinach 10:00-14:00)

·         przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:

·         OSRM  86 1240 3927 1111 0010 8652 5117

·         Tytułem przelewu: "NAZWA KURSU " + IMIĘ I NAZWISKO

·         Kartą płatniczą w dniu rozpoczęcia kursu w biurze OSRM

Potwierdzenie opłacenia kursu prosimy dostarczyć mailowo  do Ośrodka (
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub przedłożyć w biurze w OSRM przed rozpoczęciem kursu.
W celu dopełnienia formalności prosimy przed rozpoczęciem szkolenia zgłosić się do pokoju nr 3.