W dniu  30 września br. w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego odbędzie się kurs Uaktualniające w zakresie sprawowania opieki medycznej nad chorym

Początek zajęć o godzinie 8:30

Warunki przystąpienia do kursu

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest:

·         ważny certyfikat z przeszkolenia w zakresu elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej

·         ważny certyfikat w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej

·          posiadanie ważnego świadectwa przeszkolenia w zakresie sprawowania opieki medycznej nad chorym lub świadectwa w zakresie sprawowania opieki medycznej nad chorym, które utraciło ważność w okresie nie dłuższym niż rok przed rozpoczęciem przeszkolenia.

Koszt kursu:  180zł+20,00 zł certyfikat.
Opłatę za kurs należy dokonać przed rozpoczęciem kursu.

·         gotówką w kasie (w budynku na Wałach Chrobrego 1-2, kasa czynna w godzinach 10:00-14:00)

·         przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:

·         OSRM  86 1240 3927 1111 0010 8652 5117

·         Tytułem przelewu: "NAZWA KURSU " + IMIĘ I NAZWISKO

·         kartą w biurze OSRM

Potwierdzenie opłacenia kursu prosimy dostarczyć mailowo do Ośrodka lub przedłożyć w biurze w OSRM przed rozpoczęciem kursu.
W celu dopełnienia formalności prosimy przed rozpoczęciem szkolenia zgłosić się do pokoju nr 2.