W dniu 22.07 br. w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego odbędzie się kurs  UAKTUALNIAJĄCY RATOWNIK MORSKI
Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie ważnego świadectwa ratownika lub świadectwa ratownika, które utraciło ważność w okresie nie dłuższym niż rok przed rozpoczęciem przeszkolenia, oraz 6-miesięcznej praktyki pływania odbytej w okresie ostatnich 5 lat przed rozpoczęciem przeszkolenia.

Początek zajęć o godzinie 8:30. Koszt kursu: 200zł + 20,00 zł certyfikat. Opłatę za kurs należy dokonać przed rozpoczęciem kursu.

Do certyfikatu wymagane jest jedno zdjęcie.

• gotówką w kasie (w budynku na Wałach Chrobrego 1-2, kasa czynna w godzinach 10:00-14:00)
  • przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:
  • OSRM  86 1240 3927 1111 0010 8652 5117
  • Tytułem przelewu: "NAZWA KURSU " + IMIĘ I NAZWISKO

Potwierdzenie opłacenia kursu prosimy dostarczyć mailowo do Ośrodka lub przedłożyć w biurze

w OSRM przed rozpoczęciem kursu.
W celu dopełnienia formalności prosimy przed rozpoczęciem szkolenia zgłosić się do pokoju nr 2.