W dniach 21-23.05 br. w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego odbędzie się kurs  RATOWNIK MORSKI

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie świadectwa przeszkolenia w zakresie indywidualnych technik ratunkowych.
Do wydania certyfikatu wymagane jest posiadanie 6 miesięcy praktyki pływania na statkach morskich.
Wymagania na ćwiczenia: odzież zmienna

Początek zajęć o godzinie 8:30. Koszt kursu: 320zł + 20,00 zł certyfikat. Opłatę za kurs należy dokonać przed rozpoczęciem kursu.
Do certyfikatu wymagane jest jedno zdjęcie.

• gotówką w kasie (w budynku na Wałach Chrobrego 1-2, kasa czynna w godzinach 10:00-14:00)
  • przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:
  • OSRM  86 1240 3927 1111 0010 8652 5117
  • Tytułem przelewu: "NAZWA KURSU " + IMIĘ I NAZWISKO

Potwierdzenie opłacenia kursu prosimy dostarczyć mailowo do Ośrodka lub przedłożyć w biurze
w OSRM przed rozpoczęciem kursu.
W celu dopełnienia formalności prosimy przed rozpoczęciem szkolenia zgłosić się do pokoju nr 2.