W dniu 26.04 br. w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego odbędzie się kurs Przeszkolenie w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia wyższego uaktualnienie

Początek zajęć o godzinie 8:30

Warunki przystąpienia do kursu:

Do uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie ważnego świadectwa przeszkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia wyższego lub świadectwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia wyższego, które utraciło ważność w okresie nie dłuższym niż rok przed  rozpoczęciem przeszkolenia, oraz 6-miesięcznej praktyki pływania odbytej w okresie ostatnich 5 lat przed rozpoczęciem przeszkolenia.

Wymagania na ćwiczenia: odzież zmienna (bluza z długim rękawem  i spodnie z długą nogawką, buty kryte)
Koszt kursu:  170zł+20,00 zł certyfikat.
Opłatę za kurs należy dokonać przed rozpoczęciem kursu.

• gotówką w kasie (w budynku na Wałach Chrobrego 1-2, kasa czynna w godzinach 10:00-14:00)
  • przelewem na konto bankowe Akademii Morskiej:
  • OSRM  86 1240 3927 1111 0010 8652 5117
  • Tytułem przelewu: "NAZWA KURSU " + IMIĘ I NAZWISKO

Potwierdzenie opłacenia kursu prosimy dostarczyć mailowo do Ośrodka lub przedłożyć w biurze w OSRM przed rozpoczęciem kursu.
W celu dopełnienia formalności prosimy przed rozpoczęciem szkolenia zgłosić się do pokoju nr 2.