28 listopada br. w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego odbędzie się kurs OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ STOPNIA PODSTAOWEGO UAKTUALNIENIE

Do  uczestnictwa w przeszkoleniu wymagane jest posiadanie ważnego świadectwa przeszkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia podstawowego lub świadectwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopnia podstawowego, które utraciło ważność w okresie nie dłuższym niż rok przed rozpoczęciem przeszkolenia, oraz 6-miesięcznej praktyki pływania odbytej w okresie ostatnich 5 lat przed rozpoczęciem  przeszkolenia.

Wymagania na ćwiczenia: odzież zmienna (bluza z długim rękawem  i spodnie z długą nogawką, buty kryte)

Początek zajęć o godzinie 10:00. Koszt kursu: 150zł + 22,00 zł certyfikat. Opłatę za kurs należy dokonać przed rozpoczęciem kursu.